22.03.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
8 |
Florian Steinkogler (RITR5) |
0:3 |
22.03.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
8 |
Ricardo Zaunmayr (RITR5) |
2:3 |
15.03.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
7 |
Alexander Ramsebner (SGRS4) |
3:1 |
15.03.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
7 |
Michael Fischer (SGRS4) |
3:0 |
15.03.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
7 |
Christoph Treml (SGRS4) |
3:2 |
29.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
5 |
Günther Schicklgruber (MICH3) |
0:3 |
29.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
5 |
Johannes Klausriegler (MICH3) |
1:3 |
29.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
5 |
Toma Jakovljevic (MICH3) |
3:0 |
12.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
4 |
Johann Huemer (PETT5) |
0:3 |
12.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
4 |
August Herber (PETT5) |
0:3 |
12.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
4 |
Christine Hüttel (PETT5) |
0:3 |
09.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
3 |
Andreas Glöckl (STKI2) |
3:1 |
09.02.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
3 |
Hermann Glöckl (STKI2) |
3:1 |
01.02.2024 |
661 Bezirksklasse LL - Wels Umg. Nord |
2 |
2 |
Alfred Pichler (MARC2) |
1:3 |
01.02.2024 |
661 Bezirksklasse LL - Wels Umg. Nord |
2 |
2 |
Boris Hofer (MARC2) |
2:3 |
22.01.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
1 |
Richard Mrkvicka (KRMÜ5) |
3:0 |
22.01.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
1 |
Franz Kimpflinger (KRMÜ5) |
3:2 |
22.01.2024 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
1 |
Karin Höllerich (KRMÜ5) |
3:1 |
14.12.2023 |
661 Bezirksklasse LL - Wels Umg. Nord |
1 |
9 |
Julian Schmid (WAIZ4) |
1:3 |
14.12.2023 |
661 Bezirksklasse LL - Wels Umg. Nord |
1 |
9 |
Daniel Holzmüller (WAIZ4) |
1:3 |
14.12.2023 |
661 Bezirksklasse LL - Wels Umg. Nord |
1 |
9 |
Friedrich Gattringer (WAIZ4) |
1:3 |
07.12.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
8 |
Wolfgang Zaunmayr (RITR5) |
1:3 |
07.12.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
8 |
Ricardo Zaunmayr (RITR5) |
0:3 |
01.12.2023 |
361 Regionalliga Süd-West |
1 |
7 |
Markus Dworschak (VÖCK1) |
0:3 |
01.12.2023 |
361 Regionalliga Süd-West |
1 |
7 |
Lukas Schneeweiß (VÖCK1) |
0:3 |
17.11.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
5 |
Paul Schedlberger (MICH3) |
0:3 |
17.11.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
5 |
Robert Viechtbauer (MICH3) |
2:3 |
17.11.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
5 |
Ernst Schwaiger (MICH3) |
0:3 |
10.11.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
4 |
Alois Scheck (PETT5) |
2:3 |
10.11.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
4 |
August Herber (PETT5) |
0:3 |
10.11.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
4 |
Walter Hankiewicz (PETT5) |
2:3 |
17.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
3 |
Dominik Schöffmann (STKI2) |
2:3 |
17.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
3 |
Andreas Glöckl (STKI2) |
3:1 |
17.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
3 |
Wolfgang Holzmannhofer (STKI2) |
1:3 |
12.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
2 |
Herbert Lahninger (SYPA2) |
1:3 |
12.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
2 |
Franz Pesendorfer (SYPA2) |
1:3 |
04.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
1 |
Franz Kimpflinger (KRMÜ5) |
3:0 |
04.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
1 |
Karin Höllerich (KRMÜ5) |
2:3 |
04.10.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
1 |
1 |
Sandor Szüle (KRMÜ5) |
3:1 |
31.03.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
9 |
Markus Bernert (STKI3) |
2:3 |
31.03.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
9 |
Andreas Glöckl (STKI3) |
1:3 |
31.03.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
9 |
Jürgen Altermüller (STKI3) |
3:0 |
16.03.2023 |
741 1. Klasse Wels / Kremstal |
2 |
7 |
Gerald Lindinger (MICH4) |
0:3 |
16.03.2023 |
741 1. Klasse Wels / Kremstal |
2 |
7 |
Toma Jakovljevic (MICH4) |
2:3 |
16.03.2023 |
741 1. Klasse Wels / Kremstal |
2 |
7 |
Günter Watzl (MICH4) |
3:0 |
02.03.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
5 |
Ernst Mittermayr (BACH3) |
0:3 |
02.03.2023 |
651 Bezirksklasse LL - WE - WL - GM |
2 |
5 |
Heimo Waltenberger (BACH3) |
1:3 |
17.02.2023 |
741 1. Klasse Wels / Kremstal |
2 |
4 |
Rudolf Wimmer (VORD9) |
0:3 |
17.02.2023 |
741 1. Klasse Wels / Kremstal |
2 |
4 |
Karl Pesendorfer (VORD9) |
1:3 |
17.02.2023 |
741 1. Klasse Wels / Kremstal |
2 |
4 |
Gerhard Ortner (VORD9) |
2:3 |