04.04.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
9 |
Thomas Waibel (RITR2) |
2:3 |
04.04.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
9 |
Christian Klinglmair (RITR2) |
3:1 |
04.04.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
9 |
Heinrich Rampetsreiter (RITR2) |
0:3 |
22.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Rainer Rapp (FROB3) |
2:3 |
22.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
8 |
Werner Bichler (FROB3) |
0:3 |
15.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
7 |
Thomas Brunmayr (KRMÜ2) |
2:3 |
15.03.2024 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
7 |
Daniel Tunjic (KRMÜ2) |
2:3 |
06.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
6 |
Wolfgang Huber (EBSW1) |
3:0 |
06.03.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
6 |
Simon Stammler (EBSW1) |
3:2 |
28.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Hannes Ohrlinger (DEBR1) |
3:2 |
28.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Maximilian Raffelsberger (DEBR1) |
3:0 |
28.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
5 |
Johannes Ohrlinger (DEBR1) |
1:3 |
09.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
3 |
Tomas Tengl (PETT2) |
3:1 |
09.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
3 |
Michael Neuhauser (PETT2) |
0:3 |
09.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
3 |
Peter Prielinger (PETT2) |
3:0 |
02.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
Stefan Buchmayr (PFAN1) |
3:2 |
02.02.2024 |
241 Landesklasse Süd-West |
2 |
2 |
Christian Höllwerth (PFAN1) |
1:3 |
15.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
9 |
Florian Steinkogler (RITR2) |
3:1 |
15.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
9 |
Florian Eder (RITR2) |
0:3 |
15.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
9 |
Heinrich Rampetsreiter (RITR2) |
3:1 |
06.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
8 |
Felix Grurl (FROB3) |
3:2 |
06.12.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
8 |
Rainer Rapp (FROB3) |
2:3 |
28.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
7 |
Philipp Ramitsch (HOAC1) |
2:3 |
28.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
7 |
Georg Lagner (HOAC1) |
3:1 |
28.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
7 |
Sebastian Ulbing (HOAC1) |
3:2 |
22.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
6 |
Wolfgang Huber (EBSW1) |
1:3 |
22.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
6 |
Harald Jetzinger (EBSW1) |
3:0 |
22.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
6 |
Johann Weiss (EBSW1) |
1:3 |
15.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
5 |
Maximilian Raffelsberger (DEBR1) |
3:1 |
15.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
5 |
Johannes Ohrlinger (DEBR1) |
3:0 |
15.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
5 |
Wilhelm Enichlmayr (DEBR1) |
2:3 |
08.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
4 |
Ivan Lucic (BACH1) |
0:3 |
08.11.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
4 |
Ernst Bernthaler (BACH1) |
0:3 |
18.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
3 |
Thomas Artelsmair (PETT2) |
1:3 |
18.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
3 |
Tomas Tengl (PETT2) |
0:3 |
13.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
2 |
Christian Höllwerth (PFAN1) |
0:3 |
13.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
2 |
Alexander Höllwerth (PFAN1) |
0:3 |
13.10.2023 |
241 Landesklasse Süd-West |
1 |
2 |
Clemens Schiffer (PFAN1) |
3:2 |
03.10.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
1 |
Christian Klinglmair (RITR1) |
2:3 |
03.10.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
1 |
Christian Eglseer (RITR1) |
0:3 |
03.10.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
1 |
1 |
Daniel Schedlberger (RITR1) |
0:3 |
30.03.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
9 |
Ernst Hable (WELS4) |
2:3 |
30.03.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
9 |
Friedrich Schneeweiß (WELS4) |
1:3 |
30.03.2023 |
141 Landesliga Süd-West |
2 |
9 |
Marian Florin Marica (WELS4) |
0:3 |
15.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Robert Renner (FROB3) |
1:3 |
15.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Sukhbat Munkh (FROB3) |
3:1 |
15.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Nicole Aolin Panholzer (FROB3) |
3:1 |
10.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Bernhard Thürridl (RIED2) |
0:3 |
10.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Edmund Maria Haider (RIED2) |
0:3 |
27.02.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Lubos Broulim (BIES4) |
1:3 |