12.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
5 |
Alexander Mayrhofer (WOHO1) |
2:3 |
12.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
5 |
Rainer Hüls (WOHO1) |
3:0 |
05.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
4 |
Noah Jedinger (RUM1) |
2:3 |
05.05.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
4 |
Benjamin Jilg-Thaler (RUM1) |
3:0 |
09.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
5 |
Bruno Pedrazzani (KRAM1) |
3:1 |
09.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
5 |
Hansjörg Toll (KRAM1) |
0:3 |
09.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
5 |
Benjamin Walder (KRAM1) |
2:3 |
03.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
4 |
Michael Mitteregger (SVGT1) |
0:3 |
03.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
4 |
Bernhard Pilsz (SVGT1) |
1:3 |
03.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
4 |
Stefan Dietrich (SVGT1) |
3:1 |
17.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
3 |
Leonhard Kohl-Lörting (RUM1) |
0:3 |
17.04.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
3 |
Noah Jedinger (RUM1) |
2:3 |
12.03.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
2 |
Konstantin Widauer (KUST2) |
0:3 |
12.03.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
2 |
Anita Nyitrai (KUST2) |
1:3 |
05.03.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
1 |
Matthias Budin (INNS3) |
0:3 |
05.03.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
2 |
1 |
David Pühringer (INNS3) |
0:3 |
01.03.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
5 |
Bruno Pedrazzani (KRAM1) |
3:0 |
01.03.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
5 |
Benjamin Walder (KRAM1) |
0:3 |
20.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
4 |
Bernhard Pilsz (SVGT1) |
0:3 |
20.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
4 |
Michael Mitteregger (SVGT1) |
0:3 |
20.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
4 |
Stefan Dietrich (SVGT1) |
3:2 |
06.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
3 |
Leonhard Kohl-Lörting (RUM1) |
3:2 |
06.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
3 |
Marvin Jedinger (RUM1) |
3:0 |
16.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
2 |
Konstantin Widauer (KUST2) |
0:3 |
16.02.2024 |
Landesliga Meister-Play-Off |
1 |
2 |
Andras Podpinka (KUST2) |
0:3 |
18.01.2024 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Lucas Schröck (SCHZ1) |
3:1 |
18.01.2024 |
TTTV-Cup |
1 |
3 |
Alexander Schöser (SCHZ1) |
3:1 |
12.12.2022 |
TTTV-Cup |
1 |
2 |
Rudolf Raffeiner (MAST1) |
3:0 |
13.12.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
2 |
Marcus Wilhelmy (TFES1) |
3:0 |
12.12.2022 |
TTTV-Cup |
1 |
2 |
Jürgen Havlicek (MAST1) |
3:0 |
13.12.2023 |
TTTV-Cup |
1 |
2 |
Robert Hammer (TFES1) |
3:0 |
14.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
8 |
Michael Enders (SCHZ1) |
3:0 |
14.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
8 |
Lucas Schröck (SCHZ1) |
3:0 |
14.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
8 |
Bernhard Schmelzer (SCHZ1) |
3:0 |
10.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
7 |
Mario Stöckl (RUM1) |
2:3 |
10.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
7 |
Leonhard Kohl-Lörting (RUM1) |
3:1 |
10.11.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
7 |
Noah Jedinger (RUM1) |
2:3 |
24.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
6 |
Martin Kronbichler (WOHO2) |
3:1 |
24.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
6 |
Markus Dabernig (WOHO2) |
3:1 |
24.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
6 |
Peter Schrattenthaler (WOHO2) |
3:2 |
17.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
5 |
Andreas Grillberger (JENB1) |
3:2 |
17.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
5 |
Peter Schulteis (JENB1) |
2:3 |
10.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
4 |
Christian Siegele (LAMI1) |
3:0 |
10.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
4 |
Simon Lechleitner (LAMI1) |
1:3 |
10.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
4 |
Lukas Carrer (LAMI1) |
3:1 |
03.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
3 |
Anita Nyitrai (KUST2) |
0:3 |
03.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
3 |
Peter Nagy-Horvath (KUST2) |
1:3 |
03.10.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
3 |
Konstantin Widauer (KUST2) |
0:3 |
29.09.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
2 |
Benjamin Walder (KRAM1) |
1:3 |
29.09.2023 |
Landesliga A Grunddurchgang |
1 |
2 |
Hansjörg Toll (KRAM1) |
0:3 |