11.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Tobias Hochetlinger (ERNS1) |
3:0 |
11.03.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
7 |
Lukas Forster (ERNS1) |
3:1 |
06.03.2024 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
6 |
Nicole Aolin Panholzer (FROB1) |
3:2 |
06.03.2024 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
6 |
Tobias Tischberger (FROB1) |
0:3 |
26.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Christoph Kartusch (SGGP2) |
1:3 |
26.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Egon Kagerer (SGGP2) |
3:0 |
26.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
5 |
Michael Robeischl (SGGP2) |
2:3 |
16.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
4 |
Christoph Novak (SGNM1) |
1:3 |
16.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
4 |
Gerold Pollesböck (SGNM1) |
1:3 |
09.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
3 |
Christoph Schlager (OTTH1) |
2:3 |
09.02.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
3 |
Andreas Kaltenböck (OTTH1) |
1:3 |
29.01.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
2 |
Felix Grurl (FROB2) |
2:3 |
29.01.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
2 |
Dominik Ecker (FROB2) |
0:3 |
22.01.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
1 |
Mario Lumetsberger (SGGK1) |
2:3 |
22.01.2024 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
1 |
Rudolf Lumetsberger (SGGK1) |
2:3 |
11.12.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
9 |
Heinz Lengauer (SGNS1) |
2:3 |
11.12.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
9 |
Bernhard Nenning (SGNS1) |
3:0 |
27.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
7 |
Kurt Freudenthaler (ERNS1) |
0:3 |
27.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
7 |
Michael Pumberger (ERNS1) |
3:0 |
27.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
7 |
Thomas Wandrak (ERNS1) |
1:3 |
20.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
6 |
Gabriel Fesel (SGSS1) |
1:3 |
20.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
6 |
Oliver Aichinger (SGSS1) |
3:0 |
17.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
5 |
Christoph Kartusch (SGGP2) |
2:3 |
17.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
5 |
Manuel Rührnessl (SGGP2) |
1:3 |
06.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
4 |
Christoph Novak (SGNM1) |
3:1 |
06.11.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
4 |
Gerold Pollesböck (SGNM1) |
1:3 |
16.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
3 |
Andreas Kaltenböck (OTTH1) |
0:3 |
16.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
3 |
Christoph Schlager (OTTH1) |
0:3 |
12.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
2 |
Ines Diendorfer (FROB2) |
1:3 |
12.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
2 |
Nicole Aolin Panholzer (FROB2) |
2:3 |
02.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
1 |
Rudolf Lumetsberger (SGGK1) |
3:1 |
02.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
1 |
Johannes Fürnhammer (SGGK1) |
0:3 |
02.10.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
1 |
1 |
Philipp Kieslinger (SGGK1) |
3:0 |
31.03.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
9 |
Rainer Jachim (ASTR1) |
0:3 |
31.03.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
9 |
Petr Kastanek (ASTR1) |
0:3 |
24.03.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
8 |
Nico Hocheneder (VÖLI1) |
0:3 |
24.03.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
8 |
Grzegorz Brygider (VÖLI1) |
0:3 |
24.03.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
8 |
Manuel Moser (VÖLI1) |
2:3 |
15.03.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
7 |
Christoph Reiter (WAIZ1) |
1:3 |
15.03.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
7 |
Robert Polovics (WAIZ1) |
1:3 |
10.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Christoph Kartusch (SGGP2) |
3:1 |
10.03.2023 |
201 Landesklasse Nord-Ost |
2 |
6 |
Michael Robeischl (SGGP2) |
3:2 |
03.03.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
5 |
Lukas Freynhofer (SAXE1) |
0:3 |
03.03.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
5 |
Florian Gebetsberger (SAXE1) |
0:3 |
13.02.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
4 |
Raphael Hofstätter (SGGP1) |
3:2 |
13.02.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
4 |
Manuel Rührnessl (SGGP1) |
0:3 |
13.02.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
4 |
Jakub Kasparu (SGGP1) |
1:3 |
10.02.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
3 |
Zhenlong Liu (FROB1) |
0:3 |
10.02.2023 |
100 Tibhar Higra Liga |
2 |
3 |
Andrea Pavlovic (FROB1) |
0:3 |
03.02.2023 |
101 Landesliga Nord-Ost |
2 |
2 |
Stefan Freuinger (RIED1) |
0:3 |